VIKINGSKÉ FAEROFRFNĚNÍ


FRFNĚNÍ JE, KDYŽ FRKÁTE SLZY ŠTĚSTÍ Z OČÍ. KDYŽ SE ŘÍTÍTE VE FJORDECH NA VLNÁCH SEVERNÍHO ATLANTICKÉHO OCEÁNU. TAKHLE FRFNĚLI VIKINGOVÉ A TAK BUDEME FRFNĚT I MY!

4. 5. – 20. 5. 2018

Extrémní sever byl vždy skrytým snem Arts jachty, její zběsilou temnotou a září zároveň. Nikdy bych si nepomyslel, že během pouhých několika let se podaří vybudovat komunitu, která bude generovat tak velké námořníky. Námořníky, kterým už jachting v plném slunci kropený nesčetnými koupačkami nebude stačit. Námořníky, kteří chápou velikost moře a oceánu a spatřuji v něm neskonalou krásu, krásu, které se musí čelit. Ve větru, v chladu, v dešti. Na Faerských ostrovech, na půl cesty mezi Islandem a severním Skotskem, prší tři sta dní v roce, fučí tam a zarazí vás to do sebe. Faeřani, kulturně a etnicky jsou potomky Vikingů a Vikingy máme právě v duši.
Podařilo se mi jednoho takového najít, tedy jediného, který na Faerech půjčí svou vlastní plachetnici. Stálo to dost přemlouvání, ale vyšlo to. A víte co? Jedem hned ve dvou týdnech za sebou, protože zájem byl zcela obrovský. Tož nezoufejte a na viděnou na Faerech opět příští rok!
Přihlášky jsou uzavřeny, kapacita je vyčerpána.

KAM